Me!

Ahojte

jmenuji se Džuli, brňanda celou duší. Na úvod abyste měli představu kdo jsem :) 

Jsem holka z Brna, co miluje skateboarding (hlavně skejtery, kteří ti lítaj nad hlavou a machrujou s naprosto šílenýma trikama.), taky zbožňuju zábavu všeho druhu a dobrý podniky (v Brně těch fakt dobrejch je pomálu) no a taky sem fanynka hudby takové té punk -rockové, rock'n'rolové a hudby těch starej muzikantů jako třeba Led Zeppelin, Gun's'roses, Nirvany a tak dále. 

A hlavně miluju tetování, sama jich mám pár, především své práce takže neváhejte a pište.

 

Proč tohle portfolio? Jednoduchá otázka a ještě jednodušší odpověď. Mým koníčkem a řekněme i takovou mojí závislostí bez které nevydržím jediného dne, je kreslení. V současnosti se hodně zaměřuji na zdokonalování se sama sebe, dále na tvorbě návrhů tetování, plátěných tašek a vlastně tak všeho na co se dá kreslit. 

Mým hodně velkým snem je tetovat. A jelikož vím, že konkurence je veliká musím se stále zdokonalovat. A to převážně formou menších, ale vlastně i větších prací, jak pro lidi, a kamarády co ode mě něco chtějí třeba mít něco na svém těle, nebo na kusu nějakého hadříku, tak také pro organizaci Janus o.s , kde jsem se třeba podílela na tvorbě výroční zprávy, PFek na rok 2016, nebo i upoutávky do časopisu. 

Prací mám natisíce. Jsou zveřejněny na stránkách Facebooku a Instagramu.

 

Na místě je také poděkovet všem, kteří mě sledujete, podporujete a chodíte za mnou s tím, že byste chtěli ode mě něco vytvořit. Toho si opravdu cením a budu se nadále zlepšovat a poskytovat vám co nejlepší práce.

Vím, že tohle má smysl a doufám, že dlouho bude.